Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​

Evästeasetuksesi on tallennettu.

Kilpailukalenteri

Viikko Nimi Aika Paikka
47 Osukon syyskisat 26.11.2022–27.11.2022 Forever Matinkylä, Espoo Lue lisää turnauksesta Osukon syyskisat
48 Yonex Joukkue SM 2022 3.12.2022–4.12.2022 Vantaan Energia Areena, Vantaa Lue lisää turnauksesta Yonex Joukkue SM 2022
49 Valppaan itsenäisyysturnaus 2022 6.12.2022 Akaa Areena, Akaa Lue lisää turnauksesta Valppaan itsenäisyysturnaus 2022
50 JySS Cup syksy 2022 5. osakilpailu 17.12.2022 Hipposhalli, Jyväskylä Lue lisää turnauksesta JySS Cup syksy 2022 5. osakilpailu
50 Stadin Sulan joulunelurit 17.12.2022 Smash Center, Helsinki Lue lisää turnauksesta Stadin Sulan joulunelurit
50 Ylöjärven Poolikisat - El Padel 17.12.2022 El Padel, YLÖJÄRVI Lue lisää turnauksesta Ylöjärven Poolikisat - El Padel
50 PeSisu Salon mestaruuskisat 2022 17.12.2022 Perniön liikuntahalli, Perniö Lue lisää turnauksesta PeSisu Salon mestaruuskisat 2022
50 ParBa Lounasulka 17.12.2022 17.12.2022 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PUNT, Parainen Lue lisää turnauksesta ParBa Lounasulka 17.12.2022
50 Tammelami III - Harrasteturnaus 17.12.2022 Parkanon Urheilutalo, PARKANO Lue lisää turnauksesta Tammelami III - Harrasteturnaus
01 Yonex HBC Nelinpelikisat (Pool) 6.1.2023–8.1.2023 Talihalli, HELSINKI Lue lisää turnauksesta Yonex HBC Nelinpelikisat (Pool)
01 Mikkeli Open 2023 7.1.2023 Play Areena, Mikkeli Lue lisää turnauksesta Mikkeli Open 2023
01 Ling-Mei Cup I - Tampere 7.1.2023 Tampereen Tenniskeskus , TAMPERE Lue lisää turnauksesta Ling-Mei Cup I - Tampere
02 Ling-Mei Open - Hämeenlinnan Eliitti 2023 14.1.2023–15.1.2023 Loimua areena, Hämeenlinna Lue lisää turnauksesta Ling-Mei Open - Hämeenlinnan Eliitti 2023
03 BC Hanhensulan 22. Kumpoo Kansallinen 21.1.2023–22.1.2023 Ruskeasuon urheilupuisto, Helsinki Lue lisää turnauksesta BC Hanhensulan 22. Kumpoo Kansallinen
03 Kumpoo Juniorieliitti + seniorit 21.1.2023–22.1.2023 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PUNT, Parainen Lue lisää turnauksesta Kumpoo Juniorieliitti + seniorit
03 Kajaanin Kansalliset 21.1.2023 Kajaanihalli, Kajaani Lue lisää turnauksesta Kajaanin Kansalliset
04 Kaarinan Tammiturnaus (Pool) - BoArena 28.1.2023 Bo Arena, KAARINA Lue lisää turnauksesta Kaarinan Tammiturnaus (Pool) - BoArena
04 Tapion Sulan Tammieliitti 2023 (Premier Elite) 28.1.2023–29.1.2023 Esport Center, Espoo Lue lisää turnauksesta Tapion Sulan Tammieliitti 2023 (Premier Elite)
05 SM-kilpailut 2023 2.2.2023–4.2.2023 Vantaa Energia Areena, Vantaa Lue lisää turnauksesta SM-kilpailut 2023
06 17-15-SM ja Ikäluokkamestaruudet 2023 11.2.2023–12.2.2023 Helsingin Mailapelikeskus, Helsinki Lue lisää turnauksesta 17-15-SM ja Ikäluokkamestaruudet 2023
06 Clear joukkuekisa 11.2.2023 Kilosport, KAARINA Lue lisää turnauksesta Clear joukkuekisa
08 Tervasulan kansalliset 2023 25.2.2023–26.2.2023 Nallisport, Oulu Lue lisää turnauksesta Tervasulan kansalliset 2023
08 Keravan kansalliset 2023 25.2.2023–26.2.2023 Killan koulu, Kerava Lue lisää turnauksesta Keravan kansalliset 2023
08 HELMI-kisat 2023 25.2.2023–26.2.2023 Haanojan Haali ja Kouvolan Kuntotalo, Kouvola Lue lisää turnauksesta HELMI-kisat 2023
09 Osukon Härkäkisat 4.3.2023 Forever Matinkylä, Espoo Lue lisää turnauksesta Osukon Härkäkisat
09 Espoo Women's Open 2023 4.3.2023–5.3.2023 Esport Center, Espoo Lue lisää turnauksesta Espoo Women's Open 2023
10 Nuorten ja seniorien SM-kilpailut'23 10.3.2023–12.3.2023 Energia Areena, Vantaa Lue lisää turnauksesta Nuorten ja seniorien SM-kilpailut'23
11 HBC Junioreliitti 18.3.2023–19.3.2023 Talihalli, HELSINKI Lue lisää turnauksesta HBC Junioreliitti
12 Clear Premier Elite 25.3.2023–26.3.2023 Valkeavuoren liikuntahalli, KAARINA Lue lisää turnauksesta Clear Premier Elite
13 Mansen Sulan Kansalliset 1.4.2023–2.4.2023 Tampereen Tenniskeskus, Tampere Lue lisää turnauksesta Mansen Sulan Kansalliset
13 Team Spotia Smash-Sulkis Tournament 1.4.2023–2.4.2023 Smash Center, Helsinki Lue lisää turnauksesta Team Spotia Smash-Sulkis Tournament
15 RaSu Kansalliset+Seniorit, kevät 2023 15.4.2023–16.4.2023 Kerttulan liikuntahalli, Raisio Lue lisää turnauksesta RaSu Kansalliset+Seniorit, kevät 2023
15 Juniori- ja Seniorieliitti 2023 15.4.2023–16.4.2023 Ylivieskan Liikuntakeskus ja Taanilan koulu, Ylivieska Lue lisää turnauksesta Juniori- ja Seniorieliitti 2023
16 ESB Premier Elite 2023 22.4.2023–23.4.2023 Forever Matinkylä, Espoo Lue lisää turnauksesta ESB Premier Elite 2023
17 PuiU kansalliset 29.4.2023–30.4.2023 Helsingin Mailapelikeskus, Helsinki Lue lisää turnauksesta PuiU kansalliset
17 Sulkasadon kansalliset kilpailut 29.4.2023–30.4.2023 Kangaslammin koulu, Iisalmi Lue lisää turnauksesta Sulkasadon kansalliset kilpailut
19 Turun Sulan Kansallinen 2023 13.5.2023–14.5.2023 Nunnavuoren palloiluhalli, Turku Lue lisää turnauksesta Turun Sulan Kansallinen 2023
24 Tampereen Kansalliset 17.6.2023–18.6.2023 Tampereen Tenniskeskus, Tampere Lue lisää turnauksesta Tampereen Kansalliset
26 European Masters Games 2023 28.6.2023–2.7.2023 Tampereen Tenniskeskus, Tampere Lue lisää turnauksesta European Masters Games 2023